Vacature Community & Facility medewerker
News

Vacature Community & Facility medewerker

Wij zijn per 2 januari 2020 op zoek naar een part-time Community & Facility medewerker om ons team te versterken

Het Industriegebouw is een icoon van de Rotterdamse wederopbouw en één van de eerste bedrijfsverzamelgebouwen van Nederland. Dit betekent dat wij ruim 22.000 m2 faciliteren aan werk, horeca en retail ruimten aan een breed scala van ondernemers. Hierdoor voeren wij een heleboel operationele activiteiten uit, zodat onze huurders zich kunnen concentreren op wat belangrijkst is: hun eigen bedrijf.

Met jouw hulp kunnen we onze services (zowel intern als extern) versterken en onze community laten groeien. Je zult meebouwen aan een zo fijn mogelijke werksfeer in het gebouw en een voelbaar verschil maken in hoe iedere huurder zijn dag beleeft. Met een natuurlijk talent voor organiseren en een scherp oog voor details, ga jij een cruciale rol spelen in ons bedrijf.

Jouw rol en dagelijkse werkzaamheden
- Je zult veel meters afleggen door ons gebouw en in gesprek gaan met onze huurders zodat je precies weet wat er speelt
- Je bent een extrovert iemand die ervan houdt om met mensen om te gaan
- Je bent het aanspreekpunt voor de community omtrent feedback, facilitaire zaken en verbeterpunten. Je zult deze asap behandelen of zorgen dat de juiste teamleden op de hoogte worden gebracht om eventuele problemen op te lossen. Hierin hanteer je zelfstandigheid
- Je gaat altijd uiterst secuur te werk en beheert alle inkomende email, koppelt daar actiepunten aan voor ons team en archiveert aanvragen via ons officesysteem

Ons aanbod
- Wij bieden jou de vrijheid om je eigen ideeën in daden om te zetten
- Wij bieden jou een fijne werkomgeving waarin je je talenten kan ontwikkelen en kunt doorgroeien in jouw functie
- Wij bieden jou de mogelijkheid om zelfstandig te werken in een gezellig team

Solliciteren voor deze functie kan tot en met 12 december 2019 door je CV + korte motivatie te sturen naar info@hetindustriegebouw.nl